Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak zarabiać przez internet na graniu w gry? | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka

Zobacz takze
Jak zarabiać przez internet na graniu w gry?

Realne pieniądze dzięki grze komputerowej?

autorem artykułu jest Ewelina Szczecińska
Autor ebooka “Złote Wskazówki” twierdzi, że można! Swoją publikację kieruje do wszystkich miłośników znanej gry “World of Warcraft” i przekonuje, że dzięki jego publikacji granie w “WoW” przyniesie nie tylko frajdę, ale i pieniądze.

Jak to w ogóle możliwe?

“World of Warcraft” jest grą popularną wśród osób w różnym wieku, zarówno kobiet jak i mężczyzn (z przewagą tej drugiej płci). Tysiące graczy codziennie spotyka się w wirtualnym świecie, walczy ramię w ramię lub występuje przeciw sobie. To rozrywka na długie wieczory, noce, popołudnia, poranki… Dość szybko okazało się jednak, że na tej rozrywce można zupełnie nieźle zarobić.

Na aukcjach internetowych zaczęły pojawiać się nietypowe oferty. Zaawansowani gracze wystawiali na sprzedaż swoje postaci z gry, ekwipunek i zdobyte w grze złoto. Okazało się, że aukcje te były strzałem w dziesiątkę - chętnych na wirtualny towar nie brakowało. Dobrze wyszkolone postaci można było sprzedać za naprawdę ciężkie pieniądze, a “wirtualne złoto” sprzedawało się niczym świeże bułeczki. I choć początkowo trudno było uwierzyć, że to szaleństwo dzieje się naprawdę, pierwsi pomysłodawcy wystawiania na aukcji wirtualnych postaci i przedmiotów, szybko znaleźli swoich naśladowców.

Jak grać i na tym zarabiać?

O tym właśnie pisze autor “Złotych Wskazówek”. Krok po kroku ebook wtajemnicza gracza w tajniki zdobywania cennych przedmiotów i złota, które później.. będzie mógł sprzedać za realne pieniądze na aukcji internetowej! Nie dość, że nie traci się czystej frajdy z gry, to jeszcze w perspektywie ma się pewne zyski (i choć nikt nie mówi o astronomicznych sumach, to przecież zarobienie od czasu do czasu kilkudziesięciu złotych “za granie” wydaje się być miłą perspektywą, prawda?).

Jeśli zatem ktoś ma czas na “World of Warcraft”, być może powinien przejrzeć “Złote Wskazówki”. Kto wie, może zdobędzie “sławę i chwałę” nie tylko w wirtualnej rzeczywistości..? Wirtualne bogactwo jest przecież na wyciągnięcie ręki. Niczym metal, który można przemienić w złoto za pomocą alchemii. A któż nie chciałby spróbować zabawy w alchemika?


Ebooki i poradniki


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Podobne porady:

Jak zarabiać przez internet na graniu w gry? - odpowiedz na to pytanie: