Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak wybrać tekst na podryw? | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka
Jak wybrać tekst na podryw?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś patrzeć na kobietę, która bardzo Ci się podobała, ale nie miałeś śmiałości do niej podejść? Może nawet nie chodziło o śmiałość, ale nie miałeś nawet pomysłu jak do niej zagadać i poprowadzić rozmowę w taki sposób, by ona dała Ci swój numer telefonu i chciała się z Tobą umówić na randkę.

Jeśli tak miałeś ? nie jesteś jedynym facetem, któremu to się zdarzyło. Właśnie z tego powodu, że zdarza się to niestety bardzo często ? w internecie jest tyle porad, które zawierają także najlepsze teksty na podryw.

Pewnie nie zdziwi Cię stwierdzenie, że czyjś tekst w Twoich ustach może nie zabrzmieć wiarygodnie i może sprawić, że nie osiągniesz spodziewanego efektu przy podrywaniu. Jak zatem wybrać tekst na podryw, by miał on jak najlepszą skuteczność?

Przede wszystkim wyrób w sobie umiejętność elastycznego tworzenia takich tekstów, które będą odpowiadały sytuacji, w której akurat jesteś. Ważne, by Twój tekst był dopasowany do tego, co właśnie się dzieje między Tobą a dziewczyną.

Abyś taką umiejętność zdobył ? naucz się rozmawiać w taki sposób z każdą kobietą, z którą rozmawiasz. Wymyślaj zabawne teksty i pytania, które mogą być według Ciebie przydatne przy podrywie. Jak już wymyślisz jakiś fajny tekst ? przetestuj go. Sprawdzaj, który przynosi spodziewane efekty, który sprawia, że kobieta się do Ciebie sympatycznie uśmiecha?

Dzięki takiej praktyce dużo szybciej zrozumiesz, co będzie działało, a co nie. Dodatkowo ? zyskasz większą pewność siebie i swobodę podczas rozmowy z kobietami. Staną się one dla Ciebie bardziej naturalne.

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Losowe porady

Jak wybrać tekst na podryw? - odpowiedz na to pytanie: