Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak wybrać prezent dla noworodka? | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka

Zobacz takze


Na innych stronach
Jak wybrać prezent dla noworodka?

Zwyczajem jest, że odwiedzamy świeżo upieczone mamy i ich małe skarny, albo jeszcze w szpitalu (dotyczy to głównie najbliższej rodziny), albo po ich opuszczeniu szpitala.

Rodzinnym spotkaniem, na którym możemy poznać nowego członka rodziny są także chrzciny. Zawsze przy tego typu okazjach przynosimy ze sobą prezent dla noworodka. Dla wielu osób jest sporym problemem wybranie, co takiego mogą podarować, by zarówno świeżo upieczeni rodzice byli zadowoleni, a maluszek miał z tego prezentu korzyść.

Bardzo często wystarczy po prostu zapytać młodych rodziców, co takiego będzie przydatne, czego jeszcze nie zdążyli kupić dla swojej pociechy. Nie wszyscy jednak lubią zadawać takie pytania, a także nie wszyscy rodzice chętnie na nie odpowiadają.
Normą jest, że noworodkowi przynosi się w prezencie jakieś ładne ?wyjściowe? ubranko. Jeśli zdecydujesz się na taki prezent ? zwróć baczną uwagę na jakość materiałów, z jakiej jest owo ubranko wykonane.
Dobrym pomysłem jest także zakup dziecięcej poduszeczki. Tutaj także bardzo ważną sprawą będzie jakość materiałów. Warto także zadbać o przyjemną dla dziecka kolorystykę poduszeczki.

Dużo rzadziej (nie wiem dlaczego) decydujemy się na zakup płyt z muzyką dla noworodka. Uważam, że jest to świetny pomysł, z którym pewnie wyróżnimy się spośród tych, którzy tradycyjnie przynieśli paczkę pieluch i ubranko dla maluszka.
Można kupić rewelacyjne płyty z muzyką specjalnie dostosowaną do dzieci. Taka płyta może towarzyszyć maleństwu podczas kąpieli, usypiania, czy też zabaw. Będzie to z pewnością miła pamiątka, która nie starci na swojej wartości przez długie lata. W końcu ? z ubranka dziecko wyrośnie, a do dobrej płyty będzie chętnie wracać (pewnie nawet jeszcze po kryjomu, gdy już będzie dorosłym człowiekiem).
Życzę samych dobrych pomysłów na prezent.

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Losowe porady

Jak wybrać prezent dla noworodka? - odpowiedz na to pytanie: