Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak walczyć o piękne i zdrowe nogi | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka
Jak walczyć o piękne i zdrowe nogi

Wydaje się to nieprawdopodobne, ale dla wielu kobiet żylaki to przede wszystkim problem kosmetyczny. Lubimy przecież mieć piękne nogi, a to schorzenie uniemożliwia nam uzyskanie wymarzonego efektu. Oczywiście - w późniejszym czasie żylaki przestaną być tylko i wyłącznie problemem estetycznym, zaczną dokuczać poprzez rosnące obrzmienie nóg, a nawet i ból.

Właśnie z tego powodu żylaki trzeba leczyć. Nie można pozwolić na to, by zasłonić je długimi spódnicami, czy tez nogawkami spodni. Żylaki to nie problem kosmetyczny - to choroba, która wraz z jej pogłębianiem będzie miała coraz większy wpływ na stan naszego zdrowia.

Dlatego żylakom należy wypowiedzieć wojnę już w początkowym stadium ich pojawiania się. Sygnałami alarmującymi mogą być dla nas pojawiające się tak zwane pajączki, skurcze kończyn dolnych, a także i obrzmienia. Jeśli zauważasz to u siebie - spytaj się lekarza o to, czy te objawy mogą wskazywać u Ciebie na żylaki.

Jeśli potwierdzi się diagnoza - bez chwili wytchnienia przejdź do ataku. Warto jest korzystać ze wszystkich sposobów, jakie daje nam dzisiejsza medycyna. Pomocny okaże się samodzielnie wykonywany masaż, specjalistyczne rajstopy i podkolanówki (powodują one odpowiedni ucisk), a także środki farmakologiczne.

Pamiętaj, że jesteś zawsze na wygranej pozycji. Nawet jeśli powyższe metody nie przyniosą stuprocentowej poprawy - możesz skorzystać z chirurgicznego leczenia żylaków. Brzmi strasznie? Jednak wcale takie nie jest! W Polsce wykonuje się już laserowe zabiegi - trwają ok 30-40 minut, są niezwykle skuteczne, a Ty będziesz mogła wrócić do pracy już po dwóch, czy trzech dniach. Jak widzisz - z żylakami można sobie poradzić - po co więc  z nimi się męczyć?

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Losowe porady

Jak walczyć o piękne i zdrowe nogi - odpowiedz na to pytanie: