Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak przestać być samotnym? | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka
Jak przestać być samotnym?

Tak to już jest, że bardzo często koncentrujemy się na tym, co ma być jutro, za miesiąc, czy też za rok. Jesteśmy tak bardzo skoncentrowani na tym, co nas czeka w przyszłości, że zapominamy żyć dniem dzisiejszym.

A przecież nie da się ukryć, że skoro wypatrujemy czegoś w przyszłości ? oznacza to, że nie mamy tego właśnie teraz. Jest to  o tyle złudne myślenie, że koncentrowanie się na przyszłości może przynosić nam swego rodzaju ulgę. Na tyle dużą ulgę, że zapominamy o tym, że jeśli nie zrobimy właśnie dzisiaj czegoś to owo wymarzone jutro nigdy nie nadejdzie.

Tak samo sytuacja ma się do osób, które czują się samotne i w marzeniach dotyczących przyszłości wyobrażają sobie, że kiedyś będą mieli szczęśliwy związek. Jednak jeśli skoncentrują się tylko na marzeniach ? za miesiąc, czy też rok nic się nie zdarzy.

Trzeba pamiętać, że jeśli chcemy, aby stan dzisiejszy (na przykład związany z naszą samotnością)  zmienił się ? musimy działać. Czasem wystarczy po prostu częściej spotykać się z ludźmi, a czasem potrzeba abyśmy dowiedzieli się na kursie, czym jest dobre uwodzenie kobiet.

Zawsze pamiętaj, że tylko i wyłącznie wprowadzając zmiany w to, co robisz dzisiaj ? jutro będziesz mógł oczekiwać zmian w swoim życiu. Jeśli dzisiaj nic nie zmienisz w swojej codziennej rutynie ? jutro w niej też się nic nie zmieni, a to o czym marzysz pozostanie w sferze mrzonek, a nie realnych wydarzeń.

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Podobne porady:

Jak przestać być samotnym? - odpowiedz na to pytanie: