Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/cache.php on line 36

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/query.php on line 21

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/precelik/public_html/jak/wp-includes/theme.php on line 540
Jak pomóc sobie o poranku? | Jak to działa? - Encyklopedia Praktyka
Jak pomóc sobie o poranku?

Masz też takie dni, kiedy nic nie jest w stanie zmusić Cię, by wstać z łóżka? Człowiek ma wtedy wrażenie, że przecież dopiero co się położył. Świt nastał tak szybko, a budzik uparcie dzwoni i nie pozwala nam spać dalej.

Niestety bardzo rzadko możemy sobie pozwolić na to, by po prostu przewrócić się na drugi bok i spać dalej. Trzeba zmierzyć się ze świtem i zmusić się do wyjścia spod kołdry i rozpoczęcie dnia. Bardzo wiele osób pomaga sobie w takich sytuacjach kawą.

Jednak jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do picia kawy - może ona nam w takie poranki nie pomóc. Najlepiej jest wtedy skorzystać z bardziej wyszukanych metod na dodanie sobie energii i sprawienie, by oczy nie chciały się wciąż zamykać, a umysł nie wracał do snu.

Najlepiej jest w taki poranek zaparzyć sobie yerba mate. Można nawet zaparzony napar yerba mate przynieść do sypialni i wsunąć się ponownie pod kołdrę. Sam zapach mate działa na tyle pobudzająco, że pozwoli nam odgonić w dość przyjemny sposób senność.

Później oczywiście zaparzoną yerba mate wypijamy. Dodaje ona energii nie tylko naszemu ciału, ale także i umysłowi. W takie ?ciężkie” poranki obie formy energii są po prostu nie do przecenienia. A co bardzo ważne - taka energia (to jest- uzyskana dzięki yerba mate) ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie.

Wraz z kubkiem yerba mate wypijamy nie tylko potrzebną dawkę energii, ale także wzmacniamy nasz system immunologiczny. Pamiętaj, że jest wiele rodzajów yerba mate, często mają one dodatki smakowe - możesz zatem sprawić, by ten napój nie tylko spełniał swoją funkcję, ale także po prostu był dla Ciebie smaczny.

Google
 


Możesz śledzić nowe porady, poprzez kanał RSS: RSS 2.0

Losowe porady

Jak pomóc sobie o poranku? - odpowiedz na to pytanie: